top of page

Прямі ефіри від italwax_official_ua та italwax_school.ua
Добірка записів

Як працюють гібридні
теплі воски TOPline

 

Гібридні воски TOPline поєднують властивості плівкового та теплого восків.

Створені спеціально для видалення дуже короткого, жорсткого волосся на ногах.

Депіляція по олії VANIRA.
Плівкові воски, делікатні зони


Полімерні плівкові воски лінійки VANIRA - унікальна формула синтетичних восків, створених спеціально для депіляціїї по олії та призначених для видалення волосся у делікатних зонах.

Депіляція по олії VANIRA.
Плівкові та теплі воски, ноги


Ароматична спа-депіляція VANIRA - принципово новий вид видалення волосся, розкішна процедура з повним комплексним доглядом за шкірою.

Гібридні воски TOPline

 

Гібридні воски TOPline - це революційні воски нового покоління, відрізняються від всіх теплих восків. Гібридні воски TOPline мають властивості плівкового і теплого воску. При нанесенні на шкіру гібридний віск утворює двосторонню захоплюючу плівку: одна сторона захоплює волоски, а інша сторона зчіплюється з смужкою.

Синтетичні полімерні воски TOPline

Воски TOPline - це синтетичні воски нового покоління. Синтетичні полімерні воски TOPline призначені для депіляції в делікатних зонах, підходять для видалення небажаних волосків на обличчі, так само їх можна використовувати і на великих ділянках.

Як працюють полімерні воски ITALWAX

Полімерні плівкові воски ITALWAX відрізняються високою пластичністю, завдяки полімерам, що входять до складу восків. Полімерні плівкові воски легко наносяться на шкіру, чітко повторюючи всі контури, можуть проникати у важкодоступні зони і складочки.

Особливості депіляцї по олії

 

Депіляція по олії - принципово новий вид депіляції, тому що мається на увазі не тільки якісне видалення волосся, але і догляд за шкірою.

Засоби проти врослого волосся

 

Для боротьби з врослим волоссям ITALWAX рекомендує "Активну пасту проти врослого волосся" і "Лосьйон-сироватку проти врослого волосся"

Депіляція цукровою пастою ITALWAX

 

Цукрова паста м'якої консистенції. Підходить для роботи в холодних, добре кондиціонованих приміщеннях, зручна при роботі в рукавичках і при бандажної техніці.

Депіляція плівковим воском на чутливих ділянках тіла

 

Плівкові воски ITALWAX - 100% видалення волосся з першого разу і мінімальні больові відчуття навіть на чутливих ділянках тіла.

bottom of page