top of page

Про нас, бренди та косметику

Ласкаво просимо у світ професійної косметики!

 

"Догляд за собою повинен початися з душі,
в іншому випадку ніяка косметика не допоможе"

Коко Шанель

 

З 2005 року компанія "Галерея-kosmetik" поставляє на ринок України високоякісну європейську косметику для професійного застосування в індустрії краси. "Галерея-kosmetik" – ексклюзивний імпортер і представник італійського бренду ItalWax. Також компанія постачає косметику з Франції, Англії, Чехії таких відомих торгових марок, як Algo Naturel, hive, Strictly Professional (Bellitas) та Ryor, які давно добре себе зарекомендували у сфері професійного догляду за обличчям і тілом.

ItalWax (Італія) є провідним світовим постачальником восків і приладдя для депіляції. Асортимент представлений восками високої якості для будь-яких типів шкіри і волосся.

 

Algo Naturel (Франція, 1985 р.) Становить величезний спектр альгінатних масок для обличчя і тіла, пілінгові SPA-маски та водоростеві обгортання. Сучасна технологія екстракції, екологічні методи очищення та обробки водоростей для торгової марки Algo Naturel дозволяють зберігати повноцінний комплекс активних речовин.

hive (Великобританія, 1993 р.) Провідний виробник професійної косметики для салонів краси, оздоровчих і SPA-салонів, навчальних центрів по всьому світу. За майже 20-річний досвід роботи в індустрії краси hive став символом довіри і якості для професіоналів. В асортименті – ​​косметика по догляду за обличчям, тілом, для депіляції та для фарбування брів і вій.

 

Strictly Professional/Bellitas (Великобританія, 1989 р.) Використовуючи якісні інгредієнти випробувані протягом багатьох років успішно постачає продукцію створену для професійного застосування в салонах краси та навчальних центрах. Асортимент продукції Bellitas складається з повного набору засобів для депіляції, догляду за шкірою обличчя та тіла.

"Галерея-kosmetik" постійний учасник масштабних професійних заходів в Києві: Pro Beauty Expo, interCHARM, конгресів, форумів тощо. На усіх майданчиках виставляється майже весь асортимент нашої продукції.

Якою ж має бути сучасна професійна косметика?

Людина здавна прагне поліпшити свою зовнішність. Зазвичай це бажання притаманне представницям прекрасної статі. Для цього у сучасному світі є першокласні косметичні засоби.

Однак далеко не всяка косметика має право називатися професійною. Як правило, професійна косметика спрямована як додаток до косметологічних процедур, підтримання їх результатів. Найчастіше таку косметику використовують в спеціалізованих салонах краси. Без консультації дерматолога застосовувати професійні засоби не рекомендується. Втім, деякі види професійної косметики допускають користування навіть вдома.

З кожним роком вимоги споживачів до косметичних засобів зростають. Масові косметичні засоби вже не здатні повною мірою задовольнити збільшені потреби людей. А тому на ринок виходить потужніша, ефективніша, якісніша професійна косметика. Їй під силу впоратися зі зморшками, пігментними плямами, лущенням шкіри, випаданням волосся тощо.

Розробку професійної косметики ведуть виключно фахівці, які пройшли тривалу наукову і медичну підготовку. Серед них не тільки першокласні хіміки, технологи, а й досвідчені лікарі, вчені.​

Професійна косметика – принципово новий рівень розвитку косметичних засобів. В її складі чимало біологічно активних компонентів: ферментів, цитомединов, фітогормонів, високоактивних білково-пептидних сполук. До складу багатьох видів косметики входять наночастинки, ліпосоми. Ці та багато інших компонентів високої концентрації комплексно впливають на клітини шкіри, покращують обмін речовин, чим сприяють її омолодженню. Професійна косметика допомагає там, де інші засоби не впораються.

 

Уся представлена продукція "Галерея-kosmetik" супроводжується сертифікатами якості.

Ми працюємо для Вас♡

bottom of page