top of page

Офіційний технолог ItalWax® з правом навчання

умови для атестації в Україні

До моменту звернення претендентові потрібно мати:

  • досвід роботи майстром депіляції – мінімум 3 роки;

  • сертифікат про прослуховування відповідного циклу уроків в Школі ItalWaxUA*;

  • сертифікат про курс з воскової депіляції на матеріалах ItalWax®*.

*сертифікати мають бути датовані не пізніше ніж 6 місяців

Під час першої співбесіди з куратором Школа ItalWaxUA претендентові потрібно:

  • заповнити відповідну форму на атестацію технолога;

  • обрати тренера-технолога ItalWax® для одноденного курсу підготовки до іспиту.

Після курсу-підготовки протягом декількох тижнів претендент, за особливими правилами, має провести/записати відео власних майстер-класів та надіслати їх на e-mail Школа ItalWaxUA.

 

Відповідна комісія Школи ItalWaxUA у майстер-класах претендента оцінює все: від самої роботи, знання асортименту, детальних коментарів своїх дій до спілкування, зовнішнього вигляду й навіть місця проведення відеозапису.

У разі помилок у відеороботі кандидат в технологи отримує від куратора Школи відповідні рекомендації, а при позитивному рішенні – призначає співбесіду-іспит.

Після успішної атестації майстрові видається відповідний сертифікат, який підтверджує здобуття кваліфікації офіційного технолога ItalWax®, а також надає право проводити курси та семінари з воскової депіляції. Сертифікат технолога діє один рік. Після закінчення цього терміну технологу потрібно пройти переатестацію (за домовленістю). В іншому випадку майстер втрачає офіційний статус.

Актуальну інформацію щодо діючих технологів ItalWax® Україна завжди можна запитати за контактами вказаними на сайті, а також знайти у відповідному розділі Школи ItalWax® Україна або у відповідному "актуальному" на офіційній інстаграм-сторінці ItalWax® Україна.

Долучайтесь та ставайте найкращими!

 

bottom of page