Наша історія

Ласкаво просимо в світ професійної косметики! "Догляд за собою повинен початися з душі, в іншому випадку ніяка косметика не допоможе" Коко Шанель З 2005 року компанія «Галерея косметик» поставляє на ринок України високоякісну європейську косметику для професійного застосування в індустрії краси. Є ексклюзивним представником торгової марки ItalWax (воски та приладдя для депіляції). Наша компанія поставляє косметику з Франції, Англії, Італії таких відомих торгових марок, як ItalWax, Algo Naturel, Hive, Bellitas, які давно добре себе зарекомендували в сфері професійного догляду за обличчям і тілом.

ItalWax (Італія) є провідним світовим постачальником восків і приладдя для депіляції. Представлений широкий вибір восків високої якості для будь-яких типів шкіри і волосся.

Algo Naturel (Франція 1985р.) Становить величезний спектр альгінатних масок для обличчя і тіла, пілінгові SPA маски і не застигають водоростеві обгортання. Сучасна технологія екстракції, екологічні методи очищення і обробки водоростей ТМ Algo Naturel дозволяють зберігати повноцінний комплекс, що містяться в них активних речовин.

Hive Simple THE (Великобританія 1993р.) Є провідним постачальником професійної косметики для салонів краси, оздоровчих і SPA салонів, навчальних центрів по всьому світу. 17-річний досвід роботи в індустрії краси Hive став символом довіри і якості для професіоналів. В асортименті представлена ​​косметика по догляду за обличчям, тілом, депіляція, фарбування брів і вій.

Bellitas STRICTLY PROFESSIONAL (Великобританія 1989р.) Використовуючи якісні інгредієнти випробувані протягом багатьох років успішно постачає продукцію створену для професійного застосування в салонах краси і навчальних центрах. Асортимент продукції Bellitas складається з повного набору засобів (догляд по обличчю, по тілу, депіляція).

   «Галерея kosmetik» постійний учасник великих виставок в Києві: «Интершарм» і «Конгрес косметологів» де виставлено весь асортимент нашої продукції для Вас.

Якою має бути сучасна професійна косметика Людина здавна прагне поліпшити свою зовнішність. Особливо це бажання властиво, звичайно ж, представницям прекрасної статі. Сьогодні в їх розпорядженні є першокласні косметичні засоби.

   Однак далеко не всяка косметика має право називатися професійної. Як правило, професійна косметика спрямована на додаток косметологічних процедур, підтримання їх результатів. Найчастіше таку косметику використовують в спеціалізованих салонах краси. Без консультації дерматолога застосовувати професійними засобами не рекомендується. Втім, деякі види професійної косметики допускають користування в домашніх умовах.

З кожним роком вимоги споживачів до косметичних засобів зростають. Масові косметичні засоби вже не здатні в повній мірі задовольнити зрослі потреби людей. А тому на сцену виходить більш потужна, більш ефективна, більш якісна професійна косметика. Такий косметиці під силу впоратися зі зморшками, пігментними плямами, лущенням шкіри, випаданням волосся і т.д.

Розробку професійної косметики ведуть виключно фахівці, що пройшли тривалу наукову і медичну підготовку. Серед них не тільки першокласні хіміки, технологи, а й досвідчені лікарі, вчені.

Професійна косметика - принципово новий рівень розвитку косметичних засобів. В її складі чимало біологічно активних компонентів: ферментів, цитомединов, фітогормонів, високоактивних білково-пептидних сполук. До складу багатьох видів косметики входять наночастинки, ліпосоми. Ці та багато інших компонентів високої концентрації надають комплексний вплив на клітини шкіри, покращують обмін речовин, сприяючи тим самим її омолодженню. Професійна косметика допомагає там, де іншими засобами нічого добитися не вдалося.

Вся продукція супроводжується сертифікатами якості

Ми працюємо для Вас