Як працюють гібридні теплі воски Top Line

Гібридні воски TOP LINE поєднують властивості плівкового та теплого восків.

Створені спеціально для видалення дуже короткого, жорсткого волосся на ногах.

Депіляція по маслу NIRVANA. Плівкові воски, делікатні зони

Полімерні плівкові воски лінійки NIRVANA - унікальна формула синтетичних восків, створених спеціально для депіляціїї по маслу і призначених для видалення волосся у делікатних зонах.

Депіляція по маслу NIRVANA. Плівкові та теплі воски на ногах.

Ароматична СПА-депіляція NIRVANA - принципово новий вид видалення волосся, розкішнеа процедура з повним комплексним доглядом за шкірою.

Гібридні воски Top Line - це революційні воски нового покоління, відрізняються від всіх теплих восків. Гібридні воски Top Line мають властивості плівкового і теплого воску. При нанесенні на шкіру гібридний віск утворює двосторонню захоплюючу плівку: одна сторона захоплює волоски, а інша сторона зчіплюється з смужкою.

Синтетичні полімерні воски TOP LINE

Воски Top Line - це синтетичні воски нового покоління. Синтетичні полімерні воски Top Line призначені для депіляції в делікатних зонах, підходять для видалення небажаних волосків на обличчі, так само їх можна використовувати і на великих ділянках.

Як прцюють полімерні воски ITALWAX?

Полімерні плівкові воски ITALWAX відрізняються високою пластичністю, завдяки полімерам, що входять до складу восків. Полімерні плівкові воски легко наносяться на шкіру, чітко повторюючи всі контури, можуть проникати у важкодоступні зони і складочки.

Особливості депіляцї по маслу

Депіляція по маслу - принципово новий вид депіляції, тому що мається на увазі не тільки якісне видалення волосся, але і догляд за шкірою.

Засоби проти врослого волосся

Для боротьби з вросшими волоссям ITALWAX рекомендує «Активну пасту проти врослого волосся» і «Лосьйон-сироватку проти врослого волосся».

Депіляція цукровою пастою ITALWAX

Цукрова паста м'якої консистенції. Підходить для роботи в холодних, добре кондиціонованих приміщеннях, зручна при роботі в рукавичках і при бандажної техніці.

Депіляція плівковим воском на чутливих ділянках тіла

Плівкові воски ITALWAX-100% видалення волосся з першого разу і мінімальні больові відчуття навіть на чутливих ділянках тіла.